Emre Susam
Mimar
Proje Müdürü

SİSKA BİR OKULDUR

Siska ile birlikteliğim 2006’da Mimarlık son sınıf öğrencisiyken iş başvurusunda bulunmam ile başladı. Son sınıftan dersim kalması nedeniyle reddedilen iş başvurum, 2007 yılı başında, mezun olduktan hemen sonraki pazartesi günü kabul edildi.

Siska ile birlikteliğim o gün bugündür devam etmekte…

Siska Ailesi’ne katıldığım ilk andan itibaren ailenin bir bireyi olarak sayıldım ve destek gördüm. Çalışanların kişisel gelişimini önemseyen, onlara sorumluluk vermekten kaçınmayan, sonuca ve başarıya odaklanan şirket yapısı bana hem iş hayatımda hem de özel hayatımda güven kazandırdı.

Profesyonel iş hayatında nadir görülen bu aile anlayışı sayesinde zorlu projelerde takım arkadaşlarımla birlikte görev ve sorumlukların üstesinden başarıyla geldik.

Siska, pek çok alanda farklı tasarım projelerini gerçekleştiren deneyimli bir yapı endüstrisi şirketidir. Modern anlayışın gerektirdiği mimarlık ve mühendislik bilgi ve teknolojilerini kullanır.

Bu sayede taahhüt ettiği işleri zamanında ve projelerine uygun olarak sonuçlandırarak işverenin güvenini kazanmıştır.

Ülkemizde inşaat sektöründe uygulama firması olmak ne yazık ki belirli standartlara  bağlı değildir. Firma sayısının çok fazla, şartların ise zorlu olduğu sektörümüzde kalite, süreklilik ve güvenilirlik en önemli artılar olarak öne çıkmakta.

Meslek hayatımın 15 yılı boyunca Siska şantiyelerinde geliştirdiğimiz yenilikçi, yaratıcı ve pratik çözümlerle yüksek verimliliği yakaladık. Bu bir ekip çalışmasıydı ve proje yöneticisi olduğum pek çok şantiyede takım arkadaşlarımdan ve işverenlerimizden çok şey öğrendim.

Bu noktada Siska benim ve diğer arkadaşlarım için bir okul olmuştur.

Burada mesleki heyecanını kaybetmiş kişilere yer yok. Şimdi geriye baktığımda bizi başarıya taşıyan gücün aslında profesyonel tutku, başarma arzusu olduğunu söyleyebilirim.